Bukmacher Fortuna przygotował darmowe 20 PLN. Sprawdź i odbierz bonus!

Hiszpania gromi Kostarykę

Reprezentacja Cezary Kawecki @12.11.2017 | Przeczytano 358 razy

W swoim pierwszym sparingu podczas obecnej przerwy reprezentacyjnej, Hiszpania bez większych problemów pokonała na stadionie Malagi Kostarykę 5:0.

Podopieczni Julena Lopeteguiego, podobnie jak większość drużyn, które awansowały na Mundial, w przeciągu kilku dni rozegrają dwa mecze towarzyskie. We wtorek Hiszpanie zagrają z Rosją, zaś wczoraj wieczorem uporali się z Kostaryką, aplikując ekipie z Ameryki Południowej aż pięć bramek.

Strzelanie rozpoczął Jordi Alba, który już w 6. minucie wykorzystał dobre podanie od Davida Silvy. W 23. minucie na 2:0 podwyższył Alvaro Morata - napastnik Chelsea najprzytomniej zachował się po błędzie bramkarza rywali i z kilku metrów wpakował piłkę do siatki.

Po przerwie popis gry dał David Silva - pomocnik Manchesteru City wpisywał się na listę strzelców w 51. i 55. minucie. Rezultat na 5:0 w 73. minucie ustalił Andres Iniesta, popisując się ładnym uderzeniem sprzed pola karnego.

Hiszpania Hiszpania 5:0 Kostaryka Kostaryka